Volejte výrobci 736 488 256

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:Novější 1

výprodej náhradních dílů

Vážení zákazníci a zájemci,

zahajujeme výprodej náhradních dílů ke všem zařízením, která jsme v minulosti dodávali na trh.

Jde zejména o ND k hořákům pro zařízení:

 • Biorobot (hořák H15)
 • Petrojet Ekoefekt (hořák A70, resp. HR50)
 • Apollo All Pellets (hořák HR25)
 • Apollo COAL (hořák HC25)

Některé ND mohou být užity ve více druzích hořáků typu s otočným roštem, proto jsou označeny jako univerzální. Některé mohou být užity jen v případě, že je hořák s otočným roštem vybaven elektronickým řízením RT-16, proto jsou tyto ND v tabulce také zvlášť označeny. Pro zařízení Apollo COAL jsou k dispozici čtyři položky náhradních dílů, uvedené na konci seznamu s tmavším pozadím řádků.

Zájemce z bližšího okolí Kolína tímto informuje, že sklad je v obci Nebovidy, č.p. 155, podrobně viz dřívější aktualita. Ostatním jsme schopni poslat zásilku službou PPL. Seznam náhradních dílů s cenami je uveden na stránce Příslušenství.

 Ukončení provozovny v Dolních Beřkovicích

Sdělujeme tímto zákazníkům a zájemcům o naše služby, že provozovna v Dolních Beřkovicích byla uzavřena. Prodejní sklad byl přesunut do areálu společnosti Tyll výfuky, Nebovidy 155, okres Kolín. Servisní služby a prodeje našich výrobků jsou zachovány.

nové umístění - GPS: 49.9930831N, 15.2219533EPovinná kontrola zdrojů tepla

Vážení zákazníci,

informujeme Vás, že provádíme povinné kontroly stavu zdrojů tepla podle Zákona o ochraně ovzduší č. 201/2012 Sb., § 17, odst. 1, písm. h).

Jedná se o zařízení (kotel s hořákem):

 • Petrojet Biorobot 15 a 30,

 • Petrojet Ekoefekt 40 a 49,

 • Apollo COAL, All Pellets a Wood.

Cena je jednotná 1.700 Kč za zprávu o jednom zdroji tepla, vč. DPH.

Objednávka servisu

Poptávku nám můžete odeslat z formuláře na stránce Servis . Zájemce, kromě našich pravidelných zákazníků, prosíme též o uvedení telefonního čísla, pro operativnější domluvu termínu.

Přítomnost technika v kotelně je cca na 1 hodinu, podmínkou je kotel již zahřátý na provozní teplotu. Výstupem je Zpráva o kontrole technického stavu a provozu spalovacího stacionárního zdroje tepla na pevná paliva o jmenovitém příkonu 10 - 300 kW.Příjemné svátky vánoční a šťastný nový rok 2020

Datum konání: 23. 12. 2019 - 5. 1. 2020

Přejeme Vám, vážení zákazníci,

příjemné prožití vánočních svátků a mnoho štěstí a zdraví v novém roce.

team SYSTÉMY s.r.o.

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

 

P.S.: do 05. ledna 2020 máme firemní dovolenou...

        V případě naléhavé potřeby pošlete mailovou zprávu, pomůžeme, poradíme, bude-li to v našich silách...Pozvánka na veletrh AQUA-THERM PRAHA 2018

Datum konání: 27. 2. 2018 - 2. 3. 2018

Vážení zákazníci, obchodní partneři a zájemci,

dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat na návštěvu naší expozice na veletrhu Aquatherm, který se bude konat 27. února – 2. března 2018 v areálu PVA Letňany v Praze.

Rádi Vás seznámíme s novinkami u našich hořáků s otočným roštem. V naší expozici uvidíte hořák HR25 a hořák HR150 z naší současné výkonové řady

Typ hořáku

minimální výkon

kW

maximální výkon

kW

HR25

7

30

HR50

20

60

HR150

50

150

Hořáky naší konstrukce přinášejí uživatelům následující výhody:

 • ekologicky čistý provoz – kotel dle ČSN EN 303-5 až ve třídě 5;
 • plně automatický režim vytápění – automatické zapalování a náběh na nastavený výkon, v případě ukončení požadavku automatické odstavení provozu hořáku a přechod do pohotovostního režimu;
 • vedle paliv ve formě C1 (dle ČSN 303-5, tj. z biomasy v přírodním stavu, jako slisovaného dřeva, např. pelet bez přísad, zhotovených z úlomků dřeva a/nebo kůry; přípustná jsou přírodní pojiva, jako je melasa, rostlinné parafiny a škrob) a pelet podle EN 14961-2, spaluje i pelety ze spékavých rostlinných materiálů;
 • spaluje i nepeletizovaná paliva - drobnozrnné substráty, jako zbytky po čištění slunečnice, obilí, pokrutiny z lisování olejnin, pecky apod.;
 • nízké náklady na vytápění objektů – rostlinné pelety a nepeletovaná agropaliva jsou zpravidla podstatně levnější než pelety ze dřeva;
 • vysoká účinnost až 96 % - nízká spotřeba paliva.

Těšíme se na setkání v hale 4 na stánku 433 – jde o společný stánek APTT (asociace podniků topenářské techniky).

Zájemci mohou využít k získání vstupu zdarma tuto adresu:      http://www.aquatherm-praha.com/cz/vstup-zdarma   

 

S přátelským pozdravem

Ing. Bedřich Brabec
statutární ředitel společnosti Boki Group a.s.DOPRODEJ Biorobot 15

Datum konání: 26. 11. 2017

Ceny

Původní cena: 99 000,- Kč bez DPH,

Nová cena: 66 000,- Kč bez DPH (sleva 33 000 Kč, tj. 33,3 %)

Zařízení je nové, nepoužité, sleva je poskytována jako výprodejní z důvodu ukončení výroby sestavy typu Biorobot 15.

Sestava Biorobot 15 obsahuje

 • kotel 15 kW s hořákem (výkonový rozsah hořáku od 8 do 25 kW), emisní třída 3;
 • elektronické řízení RT16;
 • externí podavač paliva DRA kov 1,5 m dopravní délky.

Pozn.: pouze pravostranné provedení - při pohledu zepředu na kotel je hořák instalován z pravé strany.

automatický kotel Biorobot15Výhody

Předností zařízení je možnost spalování paliva klasifikace C1 (dle ČSN 303-5:2013), tedy včetně příměsí kůry anebo jen z kůry - levnějšího paliva, které v klasických hořácích na dřevní pelety spalovat nelze. Zařízení si však snadno poradí i s tzv. agropalivy (nedřevní biomasou).

ostatní informace

 • v nové ceně zařízení není doprava na místo instalace;
 • běžná sazba DPH při prodeji: 21 %;
 • zvýhodněná sazba DPH při montáži topenářskou firmou: 15 %;
 • výrobce zařízení běžně poskytuje záruční i pozáruční servis;
 • na zařízení dnes není možno žádat o dotace z programů Nová Zelená Úsporám (NZÚ) a Kotlíkové dotace;
 • Popis a návod k zařízení Biorobot 15 /formát PDF, vel. 2,6 MB)

Platnost nabídky

Nabídka je platná od 26. listopadu 2017 do vyprodání zásob. 

PoptávkaNovinka - kotel APOLLO-ETKA COAL

Datum konání: 10. 5. 2017

kotel etka apollo coalNově zákazníkům nabízíme automatický kotel na hnědé uhlí APOLLO-ETKA COAL s výkonem v rozsahu od 7 do 24 kW.

Kotel splňuje požadavky emisní třídy 3.

Hořák se zásobníkem na uhlí o obsahu cca 150 kg může být umístěn zleva či zprava od přední strany kotle.

 

Bližší podrobnosti a technické údaje jsou uvedeny na stránce produktů - KOTLE.kotel APOLLO-ETKA All Pellets - výrobek zařazený v SVT8728

Datum konání: 12. 4. 2017

kotel-etka-apollo-all-01.jpgSdělujeme široké veřejnosti, že náš výrobek Kotel APOLLO-ETKA ALL PELLETS s hořákem ROTOJET® HR25 byl zařazen do seznamu výrobků a technologií pod číslem SVT8728.

Dotace může, v případě projektu fyzických osob, dosáhnout až 80 % způsobilých výdajů, nejvýše 120 tis. Kč (v prioritních oblastech až 127,5 tis. Kč).

Bližší podrobnosti a technické údaje jsou uvedeny na stránce produktů - KOTLE.Patent č. 306645 k PV 2016-103

Datum konání: 16. 3. 2017

Patent č. 306645 k PV 2016-103 "Způsob odvodu popela a/nebo strusky z otočné spalovací komory spalovacího hořáku, otočná spalovací komora a spalovací hořák k provádění tohoto způsobu"

Vážení zákazníci,

rádi Vás informujeme, že naše společnost obdržela patent pro konstrukční řešení inovovaného hořáku ROTOJET, určeného pro spalování agropaliv.

Inovovaný hořák Rotojet je vybaven rotačním roštem nově vyrobeným ze žáruvzdorného materiálu snášejícího teploty vysoce nad 1000 °C, s nepřilnavou povrchovou úpravou, která zabraňuje ulpívání spálených zbytků paliva a popele na povrchu roštu. To je zvláště důležité při spalování materiálů s nízkou teplotou tavení popela (obecně u agropaliv tj. paliv z nedřevní biomasy, popř. z rašeliny).

Otočný válcový rošt je opatřen sadou otvorů, které zabezpečují distribuci spalovacího vzduchu a jejichž nová geometrie zamezuje jejich ucpávání. Rošt má samočisticí vlastnosti a dlouhodobé zkoušky prokázaly, že umožňuje celoroční provoz bez čištění.

Celé řešení otočného roštu je jedinečné a je nově chráněno nejen užitným vzorem PV 2016-103 ale nyní i patentem. Udělení patentu je pro nás další motivací k pokračování ve vývoji dalších zařízení ke spalování obtížně spalitelných paliv.Samočistící vlastnost otočného roštu

Datum konání: 19. 8. 2016

Inovovaný hořák Rotojet je vybaven rotačním roštem nově vyrobeným ze žáruvzdorného materiálu snášejícího teploty vysoce nad 1000 °C, s nepřilnavou povrchovou úpravou, která zabraňuje ulpívání spálených zbytků paliva a popele na povrchu roštu. To je zvláště důležité při spalování materiálů s nízkou teplotou tavení popela (obecně u agropaliv tj. paliv z nedřevní biomasy, popř. z rašeliny).

Otočný válcový rošt je opatřen sadou otvorů, které zabezpečují distribuci spalovacího vzduchu a jejichž nová geometrie zamezuje jejich ucpávání. Rošt má samočisticí vlastnosti a dlouhodobé zkoušky prokázaly, že umožňuje celoroční provoz bez čištění.

Celé řešení otočného roštu je ojedinělé a je chráněno užitným vzorem. Novější 1