Volejte výrobci 736 488 256

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Servis

Servis

Pravidelná údržba

V zájmu zachování dlouhodobé funkčnosti zařízení doporučujeme jedenkrát ročně v období mimo topnou sezónu provést běžnou servisní údržbu. Objednejte si prohlídku přímo u servisního technika, případně využijte kontaktního formuláře níže.

Pro naše zákazníky je připravena služba posezónního servisu rotačních hořáků. V rámci servisu se budeme zaměřovat na:

  • opravu a seřízení mechanických částí hořáku;
  • kontrolu seřízení elektronického nastavení důležitých parametrů pro Vámi užívané palivo.

Kontrolu hořáku HR25 lze provést přímo v kotelně na místě instalace, předpoklad trvání práce do 3 hodin, teprve v případě nutnosti, anebo hořák větších výkonů, by byl převezen k dílenské opravě. V období od 1. června do 30. září také poskytujeme slevu 20 % z dopravného.

 

Autorizovaná osoba ke kontrole zařízení ze zákona o ochraně ovzduší

Jako oprávněná osoba provádíme kontroly pro kotlové sestavy APOLLO-ETKA ALL PELLETS, APOLLO-ETKA COAL, PETROJET Biorobot 15, PETROJET Biorobot 30 a Ekoefekt PETROJET 49 s hořáky H15, A70, HR25 a HR50 ve smyslu požadavků zákona č. 201/2012 Sb. O ochraně ovzduší.

Z ustanovení zákona v platném znění plyne všem provozovatelům našich zařízení povinnost pravidelně každý třetí kalendářní rok nechat své zařízení zkontrolovat z hlediska technického stavu a provozu. Potvrzení o provedené kontrole jsou provozovatelé povinni předložit na vyžádání pracovníkům příslušného obecního úřadu, blíže viz § 17, odst. 1, písm. h) zákona. Upozorňujeme všechny provozovatele těchto zařízení také na okolnost, že v témže zákoně jsou vymezeny přestupky, jichž se může provozovatel dopustit nesplněním uložené povinnosti (§ 23 - pro nepodnikatele, § 25 pro podnikatele).

NEVÁHEJTE PROTO A VČAS SI OBJEDNEJTE POVINNOU KONTROLU.

 

Poruchy a závady

V případě potřeby zavolejte servisnímu technikovi, ve velké většině případů je možné problém vyřešit na místě u Vás. V případě, že bude nutné hořák převézt k dílenské opravě, bude oprava provedena obvykle do tří až pěti pracovních dnů.

Ceník náhradních dílů sdělíme na požádání.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů