Volejte výrobci 736 488 256

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Servis

Servis

1. Pravidelná údržba

V zájmu zachování dlouhodobé funkčnosti zařízení doporučujeme jedenkrát ročně v období mimo topnou sezónu provést běžnou servisní údržbu. Objednejte si prohlídku přímo u servisního technika, případně využijte kontaktního formuláře níže.

Pro naše zákazníky je připravena služba posezónního servisu rotačních hořáků. V rámci servisu se budeme zaměřovat na:

  • opravu a seřízení mechanických částí hořáku;
  • kontrolu seřízení elektronického nastavení důležitých parametrů pro Vámi užívané palivo.

Kontrolu hořáků HR25 i HR50 lze provést přímo v kotelně na místě instalace, předpoklad trvání práce do 3 hodin, teprve v případě nutnosti by byl převezen k dílenské opravě. V období od 1. června do 30. září také poskytujeme slevu 20 % z dopravného, ceny viz níže.

 

2. Zákonná povinnost kontrolovat kotel

Jako autorizovaná osoba provádíme kontroly kotlových sestav APOLLO ALL PELLETS, APOLLO COAL, PETROJET Biorobot 15, PETROJET Biorobot 30 a Ekoefekt PETROJET 49 s hořáky H15, A70, HR25 a HR50 ve smyslu požadavků zákona č. 201/2012 Sb. O ochraně ovzduší.

Z ustanovení zákona v platném znění plyne všem provozovatelům našich zařízení povinnost pravidelně každý třetí rok nechat své zařízení zkontrolovat z hlediska technického stavu a provozu. Potvrzení o provedené kontrole jsou provozovatelé povinni předložit na vyžádání pracovníkům příslušného obecního úřadu, blíže viz § 17, odst. 1, písm. h) zákona. Upozorňujeme všechny provozovatele těchto zařízení také na okolnost, že v témže zákoně jsou vymezeny přestupky, jichž se může provozovatel dopustit nesplněním uložené povinnosti (§ 23 - pro nepodnikatele, § 25 pro podnikatele).

NEVÁHEJTE PROTO A VČAS SI OBJEDNEJTE POVINNOU KONTROLU.

 

objednávky oPrav a kontrol

V případě potřeby zavolejte servisnímu technikovi, ve velké většině případů je možné problém vyřešit na místě u Vás. V případě, že bude nutné hořák převézt k dílenské opravě, bude oprava provedena obvykle do tří až pěti pracovních dnů.

 

INFORMACE K CENÁM

  • Ceník náhradních dílů viz sekce PRODUKTY/PŘÍSLUŠENSTVÍ .
  • ceny platné od 01.07.2022:
    • Cena práce servisního technika: 578,51 Kč/hod bez DPH (700 Kč/hod vč. 21 % DPH),
    • Dojezd osobním vozem (v km tam a zpět) z Nebovid u Kolína, v základní ceně: 6,61 Kč/km bez DPH (8,00 Kč/km vč. 21% DPH),
    • Dojezd dodávkovým vozem (v km tam a zpět) z Nebovid u Kolína, v základní ceně:  8,27 Kč/km bez DPH (10,00 Kč/km vč. 21% DPH),

 

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů